HAKKIMIZDA

Binanın Doğuşundan Beri, Biz Hep Vardık!

Bir binanın temelinden teslimine, izlenen bütün süreçlere uzun yıllar boyunca hâkim olup tecrübe kazanmış, pek çok sanayi firması ile iş birliği sağlayıp olumlu intibalar bırakmış, eğitimi ve deneyimleri ile daima sektörüne dair bilgi birikimini geliştirmeye devam etmiş bir yönetim kurulunun önderliğinde kurulan Turkay İnşaat, tecrübesiyle güven inşa ediyor!

PLANLI, SİSTEMLİ ve KALİTELİ

Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli inşaat projeleri tasarlamak, inşa etmek ve tam zamanında tamamlamak; müşterilerimiz ile anlaştığımız iş programına uymak, tüm bunları gerçekleştirirken işletmenize değer katmak değişmeyen misyonumuzdur.

KALİTEDEN ÖDÜN VERMEYEN DOĞRU KAYNAK KULLANIMI PRENSİBİ

On yıllardır inşaat sektörünün tüm aşamalarında tecrübe kazanmış ve ticaret yapmış olan yönetim kurulu üyelerimizin yol göstericiliğinde, doğru kaynak kullanımının başarılı sonuçlarını kanıtlamak istiyoruz. Hedefimiz kalite ve değerlerimizden asla taviz vermeyerek sağladığımız doğru kaynak kullanımı imkanıyla çözüm ortağı olduğumuz firmalarımıza ömürlük yapılar inşa etmek.

TURKAY PROJE MÜHENDİSLİK İNŞAAT A.Ş.

Dijital Katalog

Dijital Kataloğumuzu İnceleyin

Planlı, sistemli, güvenli, kaliteli, hızlı, yenilikçi… Turkay İnşaat’ı daha yakından tanımak için dijital kataloğumuzu inceleyin.